בבלוג הרשמי של נוקיה (Nokia) מכריזים על עדכון תוכנה חדש, אשר זמין למשתמשי הלומיה (Lumia) הנוכחי של החברה, אשר מבוסס על מערכת ההפעלה ווינדוס-פון 8. העדכון בא לפתור בעיה שהתגלתה במצלמת המכשיר אשר הציגה תמונות מטושטשות באור יום וכן מוסיף שני אפשרויות חדשות כמו האפשרות של חיבור WiFi רציף (always-on) גם כאשר המכשיר בזמן המתנה ודחיית שיחה ב-SMS. בנוקיה אומרים כי ישנם עוד שיפורים ובעיקר ייצוב המערכת הקשור לביצועי הסוללה וקישוריות ה-Bluetooth וכן תיקון בעיה שהייתה מתרחשת בהדלקת המכשיר אצל חלק מהמשתמשים.

העדכון מגיע בינתיים לתושבי ארה”ב וקנדה במפעילות AT&T ו-Rogers לבעלי מכשירי הלומיה 920 והלומיה 820 וכי לשאר החברות העדכון צפוי להגיע בהמשך: “אנו עובדים בשיתוף עם המפעילות בכל האזורים על מנת להבטיח את חווית המשתמש באיכות הגבוהה ביותר בכל שוק שאנו נמצאים בו”, נאמר בהודעה.

לפני קצת יותר משבוע דיווחנו על כך שמיקרוסופט עובדת על עדכון ל-Windows Phone 8 אשר יכונה Portico ואמור לטפל בבעיות אלה ועוד גם במכשירי שאר החברות וכפי הנראה העדכון מהיום הוא רק חלק קטן מכך.

>> צפו בוידאו: מכשירי Windows Phone 8 בישראל
>> משתמשים מתלוננים על תקלות במכשירי נוקיה ו-HTC
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.