כאשר הוכרז ה-Lumia 800 מבית נוקיה לא התרגשנו, אולי בעקבות עודף-הציפיות שהיה לנו ממכשיר ה-Windows Phone הראשון שנבנה על-ידי נוקיה ומייקרוסופט אשר הובטח שיהיה מהפכני ביחס למתחריו. לבסוף קיבלנו מפרט משודרג מעט לעומת מכשירי הדור-הנוכחי של Windows Phone בעטיפה של N9.

אם כי מהדורה היוחדת של "עלייתו של האביר האפל", סרט איש-העטלף השלישי מבית כריסטופר נולאן, גורמת לגיק הפנימי שבתוכנו הרגשה נעימה. מדובר על מהדורה מוגבלת של המכשיר בצבע שחור-אפל עם לוגו של איש-העטלף בחלקו האחורי, בנוסף כולל המכשיר תמונות וטפטים של האביר-האפל ואריח (Tile – המקביל ה-Windows Phoneי לווידג'ט) DKR אשר בנוקיה מבטיחים כי בעתיד ישמש כמרכז (Hub) עדכונים ומידע אודות הסרט, נכון לרגע זה מקשר האריח אל האתר הרשמי של האביר האפל.

אין זו הפעם הראשונה שבחברה הפינית משתפים פעולה עם האביר-האפל שכן חדי העין בטח הבחינו בסרט הנושא את אותו השם כי ברוס ווין משתמש ב-Nokia 8500 בסצנת בו הוא סורק את אחד הבניינים בעזרת גלים על-קוליים ואנו מאמינים כי גם ה-Lumia יזכה "לככב" בסרט השלישי בסדרה.

אם גם אתם מעריצים הדוקים של סדרת האביר-האפל אל תקוו לשים את ידכם על המכשיר בקרוב, מדובר במהדורה מוגבלת במיוחד הכוללת 40 מכשירים בלבד (ברחבי העולם) ולבטח יהיה ניתן למצוא אותם בקרוב ב-eBay הקרוב לביתכם במחיר מופקע במיוחד. (מקור)

קרא עוד:  וואן פלוס הכריזה רשמית על OnePlus 7 Pro עם מצלמה נשלפת ומחיר יוקרתי

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.