תור גיימינג, המפיצה הרשמית של מוצרי נינטדנו (Nintendo) בישראל, החלה היום בשיווק מוצרי החברה. כעת ניתן למצוא את מוצרי החברה בייבוא רשמי באתר ייעודי חדש וכן בחנויות ורשתות נבחרות. בין היתר הושקו בישראל קונסולות ניטנדו כמו ה-Nintendo Switch ו-Nitendo 3DS לצד מוצרי משלימים כמו דמויות אמיבו (Amiibo) ומוצרי ביגוד.

כעת עם תחילת פעילות השיווק, פורסם גם המחיר המומלץ לצרכן של הקונסולות, המשחקים והאביזרים. כאשר באתר הרשמי ניתן למצוא את קונסולת ה-Switch הנמכרת ב-1549 שקלים, זאת בהשוואה ל-1299 שקל המחיר הזול ביותר בארץ המתייחס לייבוא מקביל ול-269 אירו (1089 שקל) באמזון גרמניה או את המהדורת ה-Pokémon Let's GO המיוחדת הכוללת את הקונסולה בעיצוב מיוחד, המשחק Pokémon Let's Go ופוכדור במחיר של 1899 שקל, אותה קשה למצוא בייבוא מקביל אך היא עדיין נמכרת אמזון גרמניה במחיר של 359 אירו (1,449 שקל).

בחנויות יהיה ניתן למצוא גם את ערכת ה-Labo VR החדשות במחיר של 399 שקל, זאת בהשוואה למחיר של 79 אירו (319 שקל) באירופה או את המיני קונסולה ה-NES Classic אשר מוצעת לרכישה במחיר של 349 שקל בהשוואה ל-55 אירו (220 שקל) באירופה.

בנוסף, הגיעו לישראל שלל כותרים אותם אפשר למצוא בטווח מחירים שנע בין 249-299 שקל, זאת בהשוואה למחירם באירופה שנע בין 40 ל-60 אירו (160-241 שקל) לפני שכלול של שילוח ומע"מ.

קרא עוד:  פתיחה מוצלחת ל-The Outer World, בדרך גם ל-Switch

בהודעת החברה המבשרת על תחילת הפעילות הודגש היתרון של רכישת מוצרים בייבוא רשמי: "הרוכשים ייהנו משירות מוקפד לצרכן על פי הסטנדרטים של נינטנדו העולמית", אמר רון קלדס, מנכ"ל תור גיימינג. עוד הוסיפה החברה כי יפתח מוקד טלפוני למתן שירות וזאת לצד אחריות הכוללת איסוף מבית הלקוח ותיקון באמצעות חלקי חילוף מקוריים בלבד.

שירותי המעבדה וניהול המערך הלוגיסטי תעשה על ידי UPS ישראל כאשר זו אחראית על גיור המוצרים לעברית, הפצה ללקוחות, איסוף למעבדות השירות ותיקונים ועוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.