תור גיימינג ערכה בחנות הדגל של נינטנדו (Nintendo) בתל אביב אירוע במסגרתו השיקה היבואנית הרשמית את Switch Lite, הגרסה קטנה וניידת בלבד של קונסולת ה-Switch וכן את המשחק The Legend Of Zelda: Link's Awakening. הקונסולה והמשחק החדשים יהיו זמינים למכירה החל ממחר, ה-20 בספטמבר, במקביל לשאר העולם.

כאמור Switch Lite היא גרסה קטנה יותר של Switch. גודל המסך צומצם ל-5.5 אינץ׳ לעומת 6.2 אינץ׳ בדגם הרגיל, ובנוסף ב-Lite בקרי השליטה הם חלק בלתי נפרד מהמכשיר ואינם ניתנים לניתוק. שגוף המכשיר מוצע בצבעים אפור, צהוב וטורקיז.

כמו כן הדגם החדש אינו כולל את אחת התכונות המרכזיות: היכולת להתחבר לטלוויזיה ולהמשיך לשחק על המסך הגדול בבית. Switch Lite, אם כן, היא קונסולה ניידת בלבד, אך בהתאם מכירה זול יותר – היא ב-949 שקלים זאת העלות של 1,549 שקלים עבור הקונסולה הגדולה יותר.

כאמור, החל ממחר נחתן יהיה גם לרכוש את המשחק Link Awakening שהוא חידוש מודרני לגרסת ה-Game Boy שהושקה ב-1993. הוא מוצע לרכישה במחיר של 279 שקלים או תמורת 399 שקלים למהדורה מיוחדת הכוללת מארז, ספר המציג את גרפיקה וציורים של המשחק וכן כיסוי מיוחד ממתכת בעיצוב של קונסולת ה-Game Boy המקורית.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.