עד כה כדי להשתמש ביכולת ה-Remote Play, היה נדרש להשתמש בקונסולה הניידת של סוני, מכשיר טלפון או טאבלט מסדרת Xperia של החברה. אך עדכון הגרסה הקרוב לקונסולה יאפשר להזרים משחקי PlayStation 4 גם אל המחשב האישי, כך לפי פרסום בבלוג הפלייסטיישן הרשמי שבו ציין ג׳ון קולר, סגן נשיא מחלקת שיווק, אלו יכולות חדשות יגיעו עם גרסה 3.50 שזכתה לשם הקוד ׳מוסאשי׳.

התוספת המשמעותית ביותר כאמור היא ההרחבה של אפשרות ה-Remote Play שעם העדכון תאפשר להזרים משחקים על-גבי הרשת המקומית מקונסולת ה-PlayStation 4 אל PC או Mac. עד כה יכולת זו הייתה בלעדית לבעלי קונסולת PlayStation Vita, PlayStation TV או מכשיר טלפון חכם או מחשב-לוח מסדרת Xperia. יכולת ה-Remote Play שימושית במיוחד כאשר מכשיר הטלוויזיה אליו מחוברת הקונסולה תפוס. בפרסום בבלוג לא צויין האם יהיה אפשר לשחק גם עם מקלדת ועכבר בנוסף/במקום ל-DualShock 4, בקר השליטה של קונסולת ה-PlayStation.

תוספת מבורכת נוספת שמביאה עמה גרסה 3.50 היא היכולת להופיע כ׳לא מקוון׳, כך שניתן לשחק ללא הפרעה של חברים מקוונים אחרים. יכולות אחרות שיגיעו: היכולת לקבל התראות כשחברים מרשימת החברים מתחברים לשירות, תזמון אירועים למשחקים משותפים, הצגת המשחקים בהם משחקים חברי הקבוצה והזרמת וידאו-חי אל אתר הוידאו Dailymotion.

את רוב היכולות החדשות, למעט יכולת ה-Remote Play המורחבת יכולו מתשמשים לבחון משתמשים שנרשמו כבודקי בטא. גרסת הבטא צפויה להשתחרר היום וכרגע לא נמסר תאריך להשקת גרסה 3.50 עבור כלל המשתמשים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.