שוב מגיעות אלינו למערכת שמועות לגביי ה-iPhone הבא, רק שהפעם, לראשונה מזה הרבה זמן, מדובר במפרט שצפוי להיות למכשיר ולא בעיצוב בחיצוני שלו. הדיווח מגיע מ-BGR, לפיו אבי-טיפוס מוקדמים של ה-iPhone הבא כבר נמצאים בפס הייצור.

כמו כן, עם הדיווח מגיעים כמה פרטים מעניינים על מפרטו של ה-iPhone הבא: אבי-הטיפוס של ה-iPhone שמיוצרים עכשיו כוללים 1GB RAM, כמות RAM כפולה מזו של ה-iPhone 4S אותה ראינו לראשונה ב-iPad החדש. כמו כן, ניתן למצוא בהם קישוריות הדור הרביעי (LTE) ואת טכנולוגיית NFC. באופן מוזר, אין התייחסות בדיווח למעבד המכשיר – לא ידוע אם הוא יהיה מעבד מרובע ליבה חדש (כנראה ייקרא A6) או שיהיה מעבד ה-A5X שנמצא ב-iPad החדש, שכולל מעבד כפול ליבה אך מאיץ גראפי מרובע ליבה. ב-BGR מעריכים כי ה-iPhone הבא יצא בסוף ספטמבר-תחילת אוקטובר, דבר שלא משתלב לנו עם השמועות המעודכנות לפיהן אפל תציג את ה-iPhone הבא כבר ב-7 לאוגוסט, כך שלא נשמע לנו הגיוני שיהיה מרווח כה גדול בין ההכרזה לתחילה המכירה, אך יש לציין שהכול יכול לקרות, במיוחד עם אפל.

אט אט מתבהרת לנו התמונה לגביי מכשיר הדגל הבא של אפל, ואין ספק כי משנה לשנה התחרות הופכת קשה יותר ויותר, כאשר השנה היא הגיעה לשיאה. אפל תצטרך לעשות מאמץ עילאי כדי להחזיר את הלקוחות שאיבדו לטובת HTC או סמסונג, עם כל הכבוד למכירות מרקיעות השחקים שה-iPhone 4S מציג. (מקור)