בואו להתרשם מ-The G3 Show תוכנית וידאו שבועית חדשה בשיתוף-פעולה עם TGspot המסקרת את תחום המשחקים, הגאדג'טים, הקולנוע ועוד.

את התוכנית מגישים שי לוי, מהכתבים באתר, ואהוד בר-אל , סטודנט לעיצוב תעשייתי ויוצר קומיקס ואפקטים מיוחדים לקולנוע ותאטרון. התוכנית מסכמת את הנושאים המעניינים מהשבוע שחלף בעולם הגאדג'טים, הגיימינג וכל מה שגיקי.

השבוע בתוכנית:

  • טיזר חדש ל'התעוררות הכוח' (The Force Awakens), הפרק השביעי בסדרת סרטי מלחמת הכוכבים (Star Wars) שיביים ג'יי ג'יי אברהמס.
  • Ubisoft תפצה את רוכשי המשחק Assassin's Creed Unity בעקבות הבאגים הרבים שפוקדים אותו ותציע בחינם את Dead King, תוכן נוסף להורדה (DLC) שתוכנן למכירה.  מי שרכש Season Pass אלו יקבלו משחק חינם לבחירה כולל משחקים חדשים לגמרי של החברה כמו משחק הפעולה מגוף-ראשון Far Cry 4 או משחק המירוצים ההמוני The Crew.
  • תאגיד Shimizu מתכוון להקים בעוד 15 שנה עיר תת-ימית ראשונה ומשחרר תמונות קונספט ראשונות.
  • חברת EyeSight מציעה להזמנה מוקדמת את מצלמת ה-Onecue המאפשרת לשלוט על שלל מכשירי החשמל בבית באמצעות מחוות תנועה א-לה בקר הקינקט (Kinect) של מיקרוסופט.
  • טעימה קטנה ממרתון בנושא עיצוב תעשייתי שעורך HIT המכון הטכנולוגי בחולון.

אהבתם? אל תשכחו להירשם לערוץ, צפייה מהנה!

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.