הסניף האירופאי של נינטנדו (Nintendo) הכריז כי החל מה-17 לדצמבר יוכלו משתמשי ה-Wii U של החברה להוריד לקונסולה את יישום הזרמת המוזיקה, נאפסטר (Napster).

בהודעה לעיתונות הכריזה נינטנדו אירופה על שיתוף הפעולה עם נאפסטר שכיום, בניגוד לעבר המפוקפק של המותג, מדובר בשירות הזרמת מוזיקה בתשלום חודשי קבוע. היישום שיהיה זמין להורדה מחנות ה-eShop האירופאית, יאפשר להאזין לשירים מתוך מאגר של יותר מ-34 מליון שירים, המחולק לעשרות 'תחנות רדיו, ז'אנרים, 'מצבי רוח' ורשימות השמעה שהורכבו על-ידי הצוות המקצועי של נאפסטר. משתמשים שכבר מנויים לשירות יוכלו להנות מכל השירים המועדפים ורשימות ההשמעה שהם יצרו בעבר ומשתמשים חדשים יוכלו להתנסות בשירות למשך חודש אחד ללא תשלום. היישום ינצל את בקר השליטה הייחודי של קונסולת ה-Wii U, הכולל מסך-מגע ויאפשר לשלוט בניגון, בחירת שירים או רשימות השמעה וכו' ללא צורך בשימוש במסך הטלוויזיה.

כאשר יושק השירות' נינטנדו תיישר קו עם המתחרות – סוני שמציעה למשתמשי ה-PlayStation את PlayStation Music בשיתוף פעולה עם שירות הזרמת המוזיקה Spotify ומיקרוסופט עם שירות ה-Groove Music של עצמה. כרגע השירות יושק רק באירופה וטרם נמסר מהחברה אם הוא יושק גם בארה"ב ו/או מדינות נוספות.

בתחילת שנות ה-2000 נאפסטר הייתה מתוכנות שהתחילו את הזרם החלוצי (והפיראטי) שאיפשר למשתמשים לחלוק בניהם קבצים בכלל וקבצי מוזיקה בפרט על-ידי תעבורת Peer 2 Peer. החברה נתבעה על-ידי אולפני המוזיקה הגדולים, דבר שהוביל לסגירתה. לימים המותג נקנה על-ידי Rhapsody והושק כשירות להזרמת מוזיקה לגיטימי בתשלום.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.