חברת סמסונג אלקטרוניקס בע"מ, החברה המובילה בעולם בתחום המדיה הדיגיטאלית ממשיכה להוביל את שוק המצלמות הדיגיטליות וחשפה היום בכנס IFA בברלין שתי מצלמות חדשניות ה – MultiView MV800 וה- NX200. ה- MultiView MV800 הינה מצלמה מקצועית המגיעה עם מסך מגע מתכוונן ברוחב של "3. השקת המצלמה הופכת את סמסונג למובילה בתחום מצלמות ה- Multiview – מצלמות בעלות עדשות בכמה מקומות, המאפשרים לצלמים לצלם תמונות מושלמות מכל זווית שהיא ובכמה זוויות במקביל. מצלמת ה- NX200 הינה מצלמה קומפקטית ומעוצבת המאפשרת איכות צילום מקצועית במהירות מרבית – מיקוד במהירות 100ms ו- 400ms מהירות מעבר בין תמונה לתמונה.

MultiView MV800

מצלמת ה- MultiView MV800של חברת סמסונג מאפשרת צילום של 16.1 מגה פיקסלים להשגת איכות תמונה יוצאת דופן, עדשות מיקוד אופטיות 5x ללכידה של כל פרט בצילום תקריב ועדשות 26 מ"מ בזוית רחבה ללכידה של מפגשים גדולים יותר בחדות גבוהה. מצלמת ה- Multi-View MV800 ייחודית בכך שיש לה כמה עדשות מה שמאפשר לקבל שלוש תמונות מזוויות שונות בכל לחיצת כפתור אחת. יתרה מזאת, באמצעות חיבור פשוט של מצלמת ה-MultiView MV800 לטלוויזיית HD 3D  ניתן לצפות בכל התמונות והסרטונים בתלת מימד. המצלמה מצוידת גם במסך מגע מסך המגע Smart Touch 3.0  עם ממשק משתמש גרפי המבטיח הפעלה אינטואיטיבית ברמה גבוהה.

מר מיונג סופ הן, סגן נשיא בכיר וראש חטיבת ההדמיה הדיגיטאלית, בחברת סמסונג אמר: "המטרה שלנו היא להיות כל הזמן בחזית הקדמית של החדשנות בתחום המצלמות הדיגיטאליות. פריצת הדרך של עדשות ומסכים כפולים המאפשרים צפייה וצילום במקביל אשר אותה מציעה מצלמת ה- MultiView MV800היא ההתגשמות של מטרה זאת. היכולת הייחודית של המצלמה ללכוד תמונות מכל זווית והעיצוב הדקיק והמסוגנן שלה, מוכיחים את החדשנות שאין דומה לה של חברת סמסונג, אשר אנו מאמינים כי תמצא חן בעיני כל צלם ותהווה קנה מידה חדש בתחום".

קרא עוד:  תכירו: מהדורת מלחמת הכוכבים של +Galaxy Note 10

Samsung NX200

ה-NX200 היא השילוב המושלם של עיצוב וביצועים מקצועיים, ומספקת תמונות באיכות DSLR במצלמה קומפקטית וקלה לשימוש. המצלמה משלבת חיישן APS-C CMOS בעל 20.3 מגה פיקסלים אשר פותח בחברת סמסונג, המבטיח תמונה באיכות גבוהה בה נראה כל פרט. על מנת לאפשר צילום במהירות גבוהה, ה- NX200 מגיעה למהירות מיקוד אוטומטי מתקדמת של 100ms ובזכות ה- Fast Bootשלה. מהירות המעבר בין תמונה לתמונה הינה 400ms בלבד. מצלמת ה- NX200מתאימה למגוון רחב של תשע עדשות i-Function שונות, המאפשרות להחליף בין מצבי מהירות, צמצם, EV, WB, ו-ISO במהירות רבה ובקלות, באמצעות הכפתור והטבעת של העדשה. עדשות חדשות הכוללות רוחק מוקד של 18-200 מ"מ, 16 מ"מ, 60 מ"מ ו-85 מ"מ והטמעת מערכת ה-i-Function.

מר מיונג סופ הן, סגן נשיא בכיר וראש חטיבת ההדמיה הדיגיטאלית, בחברת סמסונג אמר: "בעזרת סדרת ה-NX ייצרנו מצלמה קומפקטית ראשונה מסוגה, המאפשרת למשתמשים להשיג את התוצאות שתמיד רצו להשיג מן התמונות שלהם, ללא צורך בניהול של בקרות מורכבות או נשיאת ציוד כבד ומגושם. מצלמת ה- NX200היא השלב הבא המאפשר לצלם החובב להשיג תמונות באיכות מעולה, באמצעות השילוב של תכונות סטנדרטיות מקצועיות כגון חיישן APS-C CMOS בעל 20.3 מגה פיקסלים, לכידה במהירות גבוהה, טווח ISO נרחב, ויכולות לצלם סרטים בחדות גבוהה. בעזרת טכנולוגיה כזאת, הבנויה בתוך גוף מעוצב וקומפקטי, מצלמת ה- NX200היא האמצעי האולטימטיבי להשיג איכות מקצועית באמצעות מצלמה קטנה."

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.