המוציאה לאור, Maximum Games, הכריזה על המשחק Dead Alliance, משחק זומבים חדשני מגוף ראשון המבוסס על לחימה בצוותים, אשר צפוי להיות מושק ב-29 באוגוסט עבור PS4, Xbox One והמחשב. הזומבים ב-Dead Alliance ישמשו לאו דווקא כאויבים, אלא גם ככלי נשק בהם ניתן להשתמש באופן אסטרטגי כדי לגרום להסחת דעת ולחיסול הצוות היריב.

המשחק יתנהל בשממה פוסט-אפוקליפטית שבה בסיסים צבאיים הם המושבות האחרונות של האנושות, שם יצטרכו צוותים של שחקנים להילחם ביניהם על הישרדות בעולם שנפגע קשות ממגיפת זומבים. המשחק מכיל מגוון מצבים, ביניהם: מצב הישרדות לשחקן יחיד ומצב ריבוי שחקנים לצוותים של ארבעה שחקנים, ביניהם ניתן למצוא את מצבי: Team Deathmatch, Free for All, King of the Hill ו- Capture and Hold.

Dead Alliance מאפשר לשחקנים להתאים אישית ולשדרג את הציוד שלהם, בתוכו ניתן למצוא נשקים צבאיים עוצמתיים, לצד zMods: נשקים בעלי טכנולוגיה מתקדמת לשליטה בזומבים. דוגמאות ל-zMods כוללות בין היתר את ה- Enrager: פצצת פרומונים שהופכת זומבי בודד למפלצת בעלת כוחות התקפה והגנה משופרים שיילחם לצדכם, וכן את ה- PAM Grenade, שמגייס לשורותיכם 4 זומבים, אך לא משדרג את ההתקפה וההגנה שלהם. תוכלו להשתמש ב-zMods האלה ואחרים כדי להשתמש במתים לטובתכם.

המזמינים את מהדורת ה- Day One של המשחק יקבלו ציוד, הטבות ונשקים ייחודיים לשימוש בריבוי שחקנים.

https://www.youtube.com/watch?v=5A3wpHVwLf8

פורסם לראשונה באתר Vgames