רוצים לדבר עם המחשב שלכם? רוצים לתת לו פקודות קוליות כגון הדלק, כבה, כנס להשהייה וכדומה? אם תרצו תוכלו לרכוש לעצמכם לוח חדש מתוצרת MSI שתומך ביכולת הללו.

החברה הכריזה השבוע על אפיון חדש שהיא מתחילה לשלב בלוחות שלה שמכונה Voice Genie. מדובר במערכת בקרת קול, הראשונה בעולם, שמשולבת במערכת לשליטה באתחול המחשב. משתמשים שהמחשבם שלהם יכללו את הלוחות הללו יוכלו לתת למערכת עד 8 פקודות קוליות, כשניתן יהיה לשמור שתי ערכות של פקודות כאלה. למעשה, רוב הפקודות יהיו ניתנות לתכנות, כך שתוכלו להשתמש בפקודה לפתיחת הדפדפן, להריץ את מערכת הבקרה המיוחדת של MSI שתוטמע בלוחות ופונקציות נוספות, וכך לוותר בחלק מהמקרים על השימוש במקלדת ובעכבר.

MSI גם שיחררה את רשימת לוחות האם שתומכים בתכונה החדשה, כולם מבוססים על ערכות שבבים של אינטל. הרשימה כוללת את כל הלוחות שמבוססים על ערכת השבבים X79, ארבעה לוחות שמבוססים על Z68 (הלוחות הם: Z68A-GD80 (B3)/(G3), Z68A-GD65 (B3)/(G3), Z68A-GD55 (B3)/(G3) ו-Z68A-GD45 (B3)/(G3) ולוח אחד שמבוסס על P67 (מכונה (MSI Big Bang-Marshal (B3).

פורסם במקור באתר החומרה THspot

 

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.