מסך הבית היבש של דפדפן הפיירפוקס הולך להשתנות. מוזילה מתכננת שינוי מהותי של מסך הפתיחה של הדפדפן ומסך פתיחת טאב חדש אשר יציג את האתרים האחרונים בהם גלשנו ושיפורים נוספים, דבר שהמתחרים כבר עשו מזמן אבל עם תוספות המיוחדות של פיירפוקס.

פתיחת טאב חדש מציג אתרים מועדפים שהגדרנו מראש וכרגע בגרסאת הניסיון, פתיחת טאב מציג רשת של קוביות 3 על 3 עם האתרים הפופולרים שגלשנו לאחרונה. נוכל לשנות את מיקום הקוביות, לקבע את מיקומם או להסתיר ולהחליף באחר, הכל על גבי הטאב.

טאב מסך הבית של הדפדפן מעט יותר מעניין ומחולק לשני סוגים: הראשון יציג לאנצ’ר, סרגל יישומים בתחתית המסך כשבליחצה אחת נוכל להגיע להגדרות הדפדפן, ההורדות האחרונות, מועדפים, תוספים, היסטוריה ועוד ובמרכז ישנו החיפוש של גוגל. החלק השני כבר עשיר יותר ומציג פרט לקיצורים בראש הדף (מועדפים, היסטוריה, תוספים ועוד), גם גישה לאתרים שבהם גלשנו לאחרונה, ממש כמו בפתית טאב חדש וכן את האפליקציות השימושיות ביותר שלנו משמאל. דבר נוסף הוא הצ’אט שנוסף למסך הבית, שאנחנו מנחשים כי יאפשר להתחבר לשירותי הודעות מידיות כמו מסנג’ר ו-G.Talk.

השחרור של השינויים הללו צפויים להגיע בגרסה 12 של הדפדפן, המיועדת לצאת בסוף חודש אפריל. עוד לפני כן, נוכל להוריד גרסאות פיתוח ולהתנסות בפיצ’ר החדש ואולי, רק אולי נראה את התוספות מוקדם יותר בגרסאות 10 ו-11 שעוד לפנינו. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.