מוזילה (Mozilla) שחררה את Firefox 10 ב-AppStore, העדכון האחרון של דפדפן האינטרנט שלה למכשירי ה-iPad ו-iPhone עם מראה חדש ומשודרג לצד שיפורים נוספים ביישום.

העדכון החדש המיועד למכשירים המריצים את iOS 10.3 ומעלה, מבוסס על שפת העיצוב החדשה Photon UI שפיתחו במוזילה, אשר שמה את צרכי המשתמש לפני הכל. הממשק מעוצב בצורה מינימליסטית ומאפשר התאמה אישית של התפריט הראשי כמו גם גישה מהירה לאפשרויות השונות.

מהתפריט החדש הזמין מכל מקום בדפדפן ניתן לבצע פעולות שונות בלחיצת כפתור כמו לדוגמה: שיתוף מהיר, הוספה לרשימת קריאה, שמירת האתר למועדפים, חיפוש בדף ועוד. הקלדת מונח בשורת הכתובות תציע מונחים לחיפוש וכן גלישה בלשונית מוסתרת תצמצם מעקב פולשני.

מלבד שינויים אלה, Firefox 10 מוסיף יכולות חדשות, כמו לדוגמה מצב "No Image" המאפשר לחסום טעינת תמונות בגלישה לאתרים. מצב נוסף בשם "Highlights" מופיע בכל פעם כשפותחים כרטיסייה חדשה ובאמצעותו ניתן לנווט בקלות לאתר שנצפה בעבר יחד עם הסיפורים הפופולריים משירות Pocket.

"חוויית אינטרנט מהיר, חכם ואישי. פיירפוקס הוא הדפדפן העצמאי הנחשב לבטוח ביותר ושם דגש לפרטיות המשתמש", אמרו בחברה.

Firefox 10 זמין להורדה בחינם מחנות ה-AppStore.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.