במוזילה מתכוננים לקראת ההגעה של חלונות 8, מערכת-ההפעלה הבאה של מיקרוסופט אשר תימצא על מחשבים-אישיים ומחשבי-לוח והכריזו על כי היא עובדת על גירסה חדשה של דפדפן הפיירפוקס אשר יותאם במיוחד לממשק המטרו.

הגירסה החדשה של הדפדפן, תשתמש בשפה העיצובית החדשה של חלונות 8, ובמוזילה לא מתכוונים פשוט להמיר את דפדפן הפיירפוקס, אשר כבר היום קיים למחשבי-לוח מבוססי אנדרואיד, אלא מתכוונים בחברה להטמיע בגירסה החדשה עקרונות מתוך ממשק ה"מטרו" של הענק מרדמונד, כמו האפשרות להצמיד את הדפדפן לצידי המסך, תוך כדי עבודה על יישום-מטרו נוסף, וכן הגירסה הייעודית תתוכנן כך שתוכל לפעול באמצעות מחוות-מגע.

בעבור משתמשים אשר לא מחזיקים במחשב-לוח, או מחשב-אישי עם מסך-מגע, במוזילה מבקשים להרגיע ולהדגיש כי גירסאת המטרו של פיירפוקס תפותח במקביל לגירסא הקלאסית המופעלת באמצעות מקלדת ועכבר. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.