מספר מכשירי הסמארטפון במירס, איך לומר, מועט. למעשה, עד עתה מירס הציעה ללקוחותיה מכשיר אנדרואיד אחד, לפני כשנה – ה-i-One, אותו גם סקרנו, היה מכשיר אנדרואיד ראשון ממוטורולה המיועד לרשתות iDEN, הרשת בה עובדת מירס ובין המעטות שנשארו בעולם. היום אנחנו מתבשרים כי מירס משיקה מכשיר סמארטפון נוסף, מוטורולה טיטניום שמו (Motorola Titanum), המשלב מסך מגע ומקלדת מלאה, יחד עם התמיכה ב-PTT (ווקי טוקי) החשוב ללקוחות הרשת וכן עמידות כנגד אבק, חול, נפילות וטמפרטורה קיצונית (MIL STD810G). מכאן גם נגזר שמו, המעיד על קשיחותו ועמידותו לאורך זמן המותאם במיוחד למשתמשי המגזר הצבאי.

המכשיר מגיע עם מערכת האנדרואיד בגרסה 2.1, יחד עם מסך מגע בגודל 3.1 אינצ’ ורזולוציית 320×480, מקלדת qwerty מלאה בסגנון מכשירי בלקברי ותחושה של סמארטפון לכל דבר כמו שאמרנו, אך רק כמעט. מדוע כמעט? כי לרשת ה-iDEN אין "דור 3", והמהירות הממוצעת שם דומה למודם 56K ואף פחות מכך. כמובן שתוכלו לגלוש דרך קישוריות ה-WiFi, ואז תוכלו ליהנות יותר מהיכולות האמיתיות שמערכת האנדרואיד יודעת להציע.

מעבר לכך, המכשיר מספק ביצועים סבירים עם מעבד ה-ARM 11 501MHz, מגיע עם צלמה 5 מגה פיקסל עם פלאש LED, מקלט GPS, אחסון בכרטיס microSD ושאר הירקות.

לקוחות מירס לא יוכלו להתרגש ב-Galaxy S II משלהם, אך וודאי זה עדיף על המכשירים הסגורים של מוטרולה הנמכרים ברשת, בעלי מפרט פשוט עוד יותר. מחירו הסופי ברשת טרם נמסר, וברגע שנדע אותו נעדכן אתכם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.