חשבו לרגע, כמה פעמים אתם פותחים את המכשיר שלכם מנעילה? מספר הפעמים הממוצע בו פותח משתמש את מכשירו הוא 39 פעמים, בעוד שמשתמשים כבדים מגיעים למספר כפול ויותר. 2.3 שניות לערך לוקח לפתוח מכשיר מנעילה, ואם נכפיל זאת ב-100 נגלה כי משתמשים כבדים מבזבזים בין 3 ל-4 דקות במהלך היום רק לפתיחת המכשיר מנעילה.

כך מוטורולה מצאה פתרון ושימוש לקישוריות ה-NFC של ה-Moto X ומשיקה אביזר המאפשר להסיר את נעילת המכשיר בקלות. ה-Motorola Skip הוא קליפס קטן הנתפס בחולצה, במכנס או בכל מקום אחר שנרצה ובמגע עם הסמארטפון הוא מסיר את הנעילה, שימושי במיוחד אם משתמשים בנעילת קוד או בנעילת תבנית.

האביזר יימכר בקרוב במחיר של $19.90 ומגיע עם אפליקציה מותאמת בגוגל פליי (הזמינה כרגע רק לתושבי ארה”ב) המסייעת בהגדרה הראשונית ומותאמת לשימוש במכשיר ה-Moto X.

בעוד שמחיר תג NFC עולה כמה דולרים בודדים, המחיר שדורשת מוטורולה על ה-Skip הוא מעט יקר, אבל יכול להיות אביזר נוח ושימושי למי שרוצה לחסוך את הכמה שניות בכל פעם שהוא פותח את המכשיר מנעילה מורכבת.

motorola-skip

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.