ממוטורולה מכריזה על זוג מכשירים: MOTOLUXE ו-Defy Mini המותאמים לצורכי השוק הבינוני והנמוך ומיועדים להגיע לשוק העולמי. ה-Motoluxe הוא היוקרתי מבין השניים (בתמונה למעלה) כאשר הוא רץ על מערכת האנדרואיד עם מעבד 800MHz “בלבד” אך מקבל מסך מגע 4 אניצ' 480×854, מצלמה 8 מגה פיקסל, מצלמה קדמית VGA וסוללה 1,400mAh המספקת עד 6.5 שעות עבודה.

ה-Defy Mini, כשמו כן הוא, מדובר בגרסה מוקטנת וחלשה יותר למכשיר ה-Defy המקורי, ואמור לתת פייט למכשירי ה-Low End של HTC כמו ה-Wildfire S עם מסך מגע 3.2 אינצ' ברזולוציה (נוראית) של 320×480 ומעבד 600MHz. בדומה לאחיו הגדול הוא בעל יכולות לעמידות ייתר עם גוף עמיד לנפילות ומים, מסך חסין לשריטות (Gorilla Glass) וגם חסין לאבק. מאחור ממוקמת מצלמה 3 מגה פיקסל (עוד מייצרים כאלה?) והסוללה תספק זמן של 10 שעות שיחה.

שני המכשירים מריצים את מערכת האנדרואיד בגרסה 2.3 יחד עם התוספות המוכרות של מוטורולה וכמה קישוטי ממשק. החברה מתכננת להשיק את המכשירים באירופה, אמריקה הדרומית וסין באביב הקרוב במחיר לא ידוע אך וודאי זול בהשוואה למכשירים החזקים של היום.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.