רק אתמול דלף לרשת סרטון פרומו של המילסטון 2, ובין אם התכוונה או לא, היום חושפת מוטורולה את המכשיר רשמית. המילסטון 2 הוא ממשיכו של המילסטון הראשון עם מספר שדרוגים הן בצד העיצובי והן בצד החומרה.

המפרט כבר ידוע ומתבסס על ה-Droid 2 הפועל ברשת CDMA בארה”ב ומבוסס על מערכת האנדרואיד 2.2. המכשיר החדש עבר שינויי עיצוב ונראה יוקרתי יותר. גם המקלדת שונתה מעט ובמקום מקש הניווט הגדול והמגושם שיהיה קיים בדגם הקודם, תמצאו מקשי חיצים ומקשים גדולים ורחבים יותר. כמו-כן, נוסף כפתור "חזור" במקלדת התחתונה, דבר החוסך שליחת אגודל אל כפתור המגע הממוקמים בתחתית הפאנל העליון. אבל השוני הגדול ביותר הוא מתחת למכסה המנוע וכי המילסטון 2 הוא אחד ממכשירי האנדרואיד החזקים כיום המכיל מעבד במהירות שעון של 1GHz, זיכרון 512MB ומעבד הגרפי PowerVR SGX530, מה שסיפק לו קפיצה בביצועים לעומת קודמו. עוד תמצאו את מסך המגע שגודלו לא השתנה ונשאר על 3.7 אינצ’ ברזולוציה 480×854 מגע capacitive תומך מולטי-טאץ’, מצלמה 5 מגה פיקסל עם פלאש LED, קישוריות WiFi b/g/n, תקשורת Bluetooth, יציאת אוזניות 3.5 מ”מ וחריץ microSD להרחבת זיכרון.

פרט למערכת האנדרואיד 2.2, מוטורולה הוסיפה את ממשק ה-MOTOBLUR, שיש האומרים כי הוא מעט מיושן אך בכל זאת תמצאו אותו פה, וכן גישה לרשתות חברתיות ממסך הבית. המכשיר צפוי להגיע לאירופה ברבעון הנוכחי. אלינו זה עוד מוקדם לדעת האם ומתי הוא יגיע, שכן כיום נמכר המילסטון הראשון (סקירה) ברשת סלקום.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.