לנובו (Lenovo), חברת האם של מוטורולה מוביליטי (Motorola Mobility) חשפה אמש באירוע שנערך בברלין במסגרת תערוכת IFA 2015 את הדור השני לשעון ה-Moto 360.

באירוע שבו הוצגו מגוון מוצרי לנובו, הציגה החברה גם את זוג השעונים החדשים, האחד הם דגם 'קלאסי' ברוחב 46 מ”מ, שזהה בגודלו לדור הראשון, ובנוסף גרסה קטנה יותר של 42 מ”מ המתאימה גם לידיים קטנות יותר, במיוחד עבור נשים.

ה-'תקר' נשאר

המסך העגול המוכר של השעון נותר בעינו, ואנחנו מתכוונים לאותה חתיכה המסתירה את החלק התחתון, וזכתה ברשת לכינוי 'תקר' (Flat Tier), זאת למרות הבאז השלילי. באירוע ההכרזה לנובו לא התייחסה לעניין, וחבל. השעון החדש דק יותר, ובנוסף המסך מנצל 71% מהשטח הקדמי, זאת לעומת 49% של Apple Watch או 50.5% של LG G Watch R.

הוא ירוץ על שבב ה-Snapdragon 400 של קוואלקום (Qualcomm), שינוי משמעותי מהשבב של TI שבדגם הקודם, ומבחינת המשתמש יספק פחות או יותר את אותם הדברים, כמו תקשורת WiFi לעבודה עצמאית, אחסון של 4 גי’גה-בייט וזיכרון עבודה של 512 מגה-בייט, זאת בנוסף לחיישנים שונים כמו מד דופק, תנועה ותאורה.

Moto 360 2015

מוטורולה התייחסה לנושא כאוב נוסף וזה הסוללה. היא הוגדלה בדור החדש ל-400 מילי-אמפר/שעה לדגם הקלאסי, והיא אמורה לספק עד יומיים של עבודה. בדגם הקטן הסוללה היא בנפח של 300 מילי-אמפר/שעה, וזה יספיק ליום וחצי של שימוש.

moto-360-sport_03בנוסף יש גם דגם ספורט חדש וייעודי לחובבי הפעילויות הספורטיבית. למעשה זהו השעון הקלאסי אשר משולב עם רצועת סיליקון, מקלט GPS לצורך ניטור המיקום, ומסך המכונה AnyLight המתמודד עם אור יום בצורה טובה יותר. בנוסף כפתור הבית מאפשר שימוש כפול וגישה לנתונים באופן מהיר.

קרא עוד:  מסכמים עשור: המוצרים שנולדו בעשור האחרון וכאן כדי להישאר

מוטורולה תציע את השעון במגוון גדול של צבעים ושילובים ובניגוד לדגם הקודם, הפעם ניתן לשלוף את הרצועה ולהחליף אותה בקלות בזכות מנגנון הוצאה חדש. בעת הרכישה, הלקוחות בארצות הברית ואירופה יוכלו לבחור את סוג הרצועה, צבע המסגרת ואף רקע התצוגה באתר Moto Maker.

המחיר מתחיל ב-299.99 דולר לדגם הסטנדרטי (הקלאסי) עם רצועת העור וממשיך ל-329.99 דולר לדגם הקטן יותר. וניתן להמשיך ולטפס במחיר בהתאם לתצורה. הוא מוצע כבר כעת בחנות גוגל שאינה זמינה בישראל. דגם הספורט יושק בהמשך השנה.

http://www.youtube.com/watch?v=Q0prQniEZTA