מוטרולה (Motorola) הכריזה על קריאת לתיקון (Recall) למכשירי ה-Nexus 6 שנמכרים דרך רשת AT&T האמריקנית בשל תקלת תוכנה הגורמת למכשיר להפוך לבלתי שמיש (brick).

התקלה אשר מתרחשת במספר לא ידוע של מכשירים, גורמת למסך להפוך לשחור ומונעת מחיבור לרשת התקשורת של AT&T, דבר המונע שימוש סביר במכשיר. לפי מסמך פנימי של החברה שדלף לרשת נאמר כי התקלה קיימת רק במשלוחים הראשונים שהגיעו לרשת AT&T ומוטורלה זיהתה את מקור התקלה. כל מכשיר שיוחזר יוחלף בחדש, אולם בחברה ישלחו את המכשירים המתוקנים רק בעוד מספר ימים.

ככל הנראה, התקלה מקורה בהתאמות שנעשו בתוכנת המכשיר כמו מיתוג לוגו הרשת בהפעלה והוספת אפליקציות כחלק מרום המערכת, אשר ניתן להסיר אותן במידת הצורך.

כפי הידוע, התקלה מתרחשת רק במכשירים שנמכרו דרך רשת AT&T ואין מדובר בתקלה כללית ב-Nexus 6, שכן הגרסה הנמכרת ישירות בחנות ה-Google Play אינה כוללת כל התאמות חיצוניות והיא פועלת על גרסת האנדרואיד המקורית של גוגל.

 

Motorola Nexus 6

מכשיר ה-Nexus 6 (נקסוס 6) של גוגל תוצרת מוטורולה הוא הגדול ביותר מבין סדרת מכשירי ה-Nexus עם מסך של 5.96 אינץ' ברזולוציית Quad HD. המכשיר מבוסס על שבב ה-Snapdragon 805 מרובע הליבות לצד זיכרון עבודה של 3GB ואחסון בנפח של 16GB/32GB ללא אפשרות הרחבה. בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל עם אפשרות לצילום ב-2K, סוללה בהספק 3220mAh וטלפון הראשון הרץ על גרסת האנדרואיד Lollipop 5.0.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.