מוטורולה (Motorola) הכריזה רשמית על שני דגמי ביניים חדשים בשם Moto G Stylus ו-Moto G Power, שדיווחים עליהם כבר צצו לאחרונה.

Moto G Stylus הוא היקר והמתקדם מבין השניים, עם תכונה אחת נדירה למדי בקטגוריית מחיר זו: עט סטיילוס (Stylus) המאפשרת כתיבה וציור מדויק על המסך. העט ניתנת לאחסון בתוך המכשיר עצמו, כך שניתן לשלוף אותה בעת הצורך – ותפריט המאפשר הפעלה מהירה של אפליקציות תומכות יוצג על המסך באופן אוטומטי. עם זאת, לא מדובר בעט אקטיבי ואין לו יכולות מתקדמות כמו של סדרת ה-Note של סמסונג (Samsung).

בנוסף כולל Moto G Stylus מסך בגודל 6.4 אינץ' ורזולוציית Full HD, מעבד Snapdragon 665 של קוואלקום (Qualcomm), זיכרון עבודה בנפח 4 גיגה-בייט ו-128 גיגה-בייט לאחסון קבצים. המצלמה הקדמית, המסתתרת תחת קדח זעיר בפינת המסך, מצוידת בחיישן 16 מגה-פיקסל, ואילו מערך הצילום האחורי כולל שלושה חיישנים (48, 16 ו-2 מגה-פיקסל) וחיישן עומק. נפח הסוללה הוא 4,000 מיליאמפר שעה, והמכשיר מוגן בפני רטיבות. מחירו יעמוד על 299 דולרים.

ה-Moto G Power הוא בעל מפרט כמעט זהה, למעט העדר עט הסטיילוס וחיישן העומק במצלמה האחורית. הסוללה, לעומת זאת, גדולה יותר, עם קיבולת של 5,000 מיליאמפר/שעה שיוכל להספיק ליומיים ויותר של שימוש סביר בין טעינה לטעינה. מחירו יעמוד על 249 דולרים.