תמונות של Edge Plus של מוטורולה (Motorola) שהועלו לרשת חושפות מכשיר בעיצוב מתקדם ומודרני שאמור להיות, מעבר לכך, מכשיר הדגל של החברה.

התמונות הועלו בחשיפה משותפת של OnLeaks@ ו-Pricebaba@, שכבר שיתפו בעבר פעמים רבות כדי להביא תרשימים ראשוניים של טלפונים עתידיים. גם הפעם הוכן סרטון שמציג את המכשיר, לכאורה, מכל הכיוונים.

הדבר הבולט ביותר כנראה, מעבר לקימורים שגולשים אל מעבר לקצוות המסך, הוא החריר של המצלמה הקדמית שהוא כנראה אחד הקטנים, אם לא הקטן ביותר, שעוצבו עד היום בהיבט הזה. כן מתברר שבמוטורולה החליטו להשיר גם הפעם את מחבר ה-3.5 מ"מ והוא נמצא למעלה. כן אפשר להבחין בשני מיקרופונים מאחור שמטרתם לסנן רעשים – אחד מעל שלוש המצלמות שמסודרות בעמודה, ואחד בצד ימין למטה. עוד ניתן לראשות שלכפתור ההפעלה/כיבוי יש צבע שונה וכן מרקם מיוחד.

המסך יהיה בגודל 6.67 אינץ' ברזולוציית +FHD ובקצב רענון של 90 הרץ. הוא יהיה מבוסס על המעבד Snapdragon 865 ויגיע עם 8/128 גיגה-בייט זיכרון. הסוללה תהיה בנפח עבודה של 5,170 מילי-אמפר/שעה. על המצלמות אין פרטים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.