אחד הטלפונים שעוררו הכי הרבה עניין לאחרונה בעת השקתם היה ה-RAZR של מוטורולה (Motorola), הטלפון המתקפל שחזר בסערה אל השוק הצפוף עם אנדרואיד, ועם תשובה משלו לאיך טלפון אנדרואיד מתקפל צריך להיראות ולתפקד.

כעת מתברר שבמוטורולה ובחברת האם לנובו (Lenovo) חושבים קצת רחוק יותר, כך שיש סיכויים שה-RAZR הוא רק הראשון בסדרה מתכוננת.

פטנט חדש שנחשף בידי האתר LetsGoDigital מראה שמוטורולה מציעה טלפון שמבחינה חיצונית דומה מאוד ל-RAZR הנוכחי אבל משלב בנוסף שמונה חיישני מגע לאורך הטלפון, ארבעה בכל צד, שיכולים לעבוד גם שהמכשיר במצב הסגור שלו. לפי הפרטים שציינה החברה החיישנים הללו יכולים לשמש עד 20 פונקציות בעת שהמכשיר פתוח ועד 20 מחוות בעת שהוא במצבו הסגור.

לפי האתר הפטנט מצביע גם על האפשרות שחיישן נוסף יולבש על ציר הסגירה/פתיחה של המסך והוא יתמוך בזיהוי הזזת אצבע מעלה ומטה. מעבר לכך אין עוד פרטים נוספים, וכמובן צריך לזכור שפטנטים לא תמיד מתגמשים בסופו של דבר לכדי מכשירים מציאותיים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.