מוטורולה (Motorola) של לנובו (Lenovo) נמצאת בגל הכרזות ול-Moto Z2 Play, Moto C ו-Moto E4 מצטרף גם Moto Z2 Force עם מפרט לשוק הגבוה בהחלט.

בדומה לקודמו, Moto Z2 Force מגיע במראה דקיק ונותר בעיצוב כמעט זהה. כן שילבה החברה במכשיר גם את טכנולוגיית Shattershield שלדברי החברה הופכת אותו לעמיד יותר בפני נפילות, ואת הזכוכית לחסינה לשריטות ולשברים גם מנפילה מגובה.

תוספת חדשה ב-Z2 Force הוא מערך הצילום הכפול, לראשונה במכשיר שמגיע ממוטורולה. מדובר בזוג חיישני 12 מגה-פיקסל מאחור, אחד צבעוני והשני מונוכרומטי ה משמשים יחדיו צילומי עומק ולהוספת אפקט טשטוש לרקע. המצלמה מצוידת במיקוד מבוסס לייזר מהיר ומייצב תמונה וכן ניתן להשתמש בכל עדשה לצילום בנפרד. המצלמה מקדימה היא בגודל 5 מגה-פיקסל, והיא רחבה ומצוידת במבזק משלה.

מבחינת המפרט, ה-Moto Z2 Force נושא מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית Quad HD. המערכת-על-שבב היא Snapdragon 835 עם מעבד מתומן ליבות וזיכרון עבודה 4 ג'יגה-בייט, וכן 64 ג'יגה-בייט לאחסון מובנה. יש גם חריץ הרחבה.

פרט שמעט מעיב על המפרט החזק היא הסוללה, אשר הוקטנה ב-770 מילי-אמפר/שעה בהשוואה לדור הקודם. במקום 3,500 היא כעת מציעה 2,730 מילי-אמפר/שעה, וזה הבדל של 22% הנחשב למשמעותי למדי.

Moto Z2 Force יגיע עם מערכת האנדרואיד 7.1 וישודרג לגרסה 8.0 כשתושק. המחיר הבסיסי יהיה 720 דולרים והוא יעמוד למכירה החל מ-10 באוגוסט בארצות הברית.

קרא עוד:  שאומי תשיק טלפון ראשון עם מצלמת 64 מגה-פיקסל, 108 מגה-פיקסל בהמשך

יחד עם הטלפון, חשפה מוטורולה גם מצלמת 360 מעלות כמודול המתחבר לגב המכשיר. המצלמה שנחשפה בחודש שעבר מסוגלת לצלם תמונות וסרטונים עד ל-4K באמצעות שני חיישני 12 מגה-פיקסל. מחירו של המוד 360 Camera Modo Mod הוא 299.99 דולר, הווא יושק במקביל ל-Z2 Force.