משתמשי המוטו 360 (Moto 360) כבר נהנים מ-Moto Body, אפליקציית הספורט שהיא חלק מ-Motorola Connacet הזמינה בלעדית לבעלי השעון עוד משנה שעברה. אולם כעת, מוטורולה (Motorola) השיקה אותה כאפליקציה נפרדת לכל דבר הזמינה להורדה לכלל משתמשי האנדרואיד.

עם Moto Body נוכל לעקוב אחר פעילותנו במהלך היום, לספור קלוריות, קצב דפיקות הלב, צעדים ולקבוע מטרות ויעדים עם נתונים סטטיסטיים במהלך הימים והשבועות האחרונים באופן גרפי ונוח. היא מדגישה ימים מיוחדים בהם ביצענו פעילות יותר מהרגיל וגם מספקת טיפים והסברים כיצד ניתן לשפר את הכושר שלנו.

היא תואמת לכל מכשיר אנדרואיד מגרסה 4.3 ומעלה, אולם היא לא תוכל לפעול על שעוני Android Wear אחרים שאינם מוטו 360, כך שלעת עתה, תוכלו להשתמש בה כאפליקציה לניטור כושר ואולי בהמשך מוטורולה תספק פתרון גם לשאר השעונים החכמים. את בעלי המוטו 360 נזהיר כי חלק מהמשתמשים חווים התנגשות לאחר התקנת האפליקציה, לכן עדיף להמתין מספר ימים עד אשר מוטורולה תתייחס לתקלה.

להורדת Moto Body.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.