הנה עבר עוד שבוע ושוב אנחנו מביאים לכם רשימה קצרה של אפליקציות שבדרך כלל עולות כסף, אבל באופן זמני הן מוצעות בחינם. כל האפליקציות שמוצעות כן הן עבור אנדרואיד (Android) ובדקנו שוב את מצבן החינמי לפני הפרסום ממש, אבל כאמור מדובר במצב זמני שלהן, כי בדרך כלל צריך לשלם. כמו כן, אנחנו חייבים לציין שאנחנו לא בודקים את האפליקציות הללו לעומק, אלא בסך הכל מעבירים דיווח, לכן כמו במקרה של כל אפליקציה שמורידים מ-Google Play, אנחנו ממליצים ללמוד כל מה שניתן ללמוד על האפליקציה לפני שאתם מורידים אותה למכשיר, כולל כמובן הרשאות נדרשות.

1. Auto Wallpaper Changer

אין שום בעיה להחליף טפטים לבד, או יותר נכון תמונות רקע, אבל אם יש אפליקציה שיכולה לעשות זאת באופן אוטומטי ועוד עם הרבה מאוד התאמות כמו קביעת רשימה של תמונות להחלפה לפי סדר או באופן אקראי בתלות בשעה ביום, יצירת קבוצות לפי נושאים שניתנים לבחירה ידנית או אוטומטית, כאלה שמתאימות יותר לסביבת עבודה וכאלו שמתאימות יותר למצב חופשה. אפשר להשתמש בתמונות מהגלריה או ברקעים מקצועיים יותר, ואפשר אפילו לקבוע רקעים עבור מסכים שבדרך כלל לא זוכים לטיפול כזה: למשל להחליף לרקע אחר כשפותחים את תפריט ההתראות.

מאיפה מורידים? מכאן וכמה חוסכים? 3.00 שקלים.

2. Millimeter Pro ruler on screen

הנה שימוש שלא ממש חשבתי עליו עד היום בהקשר של טלפון חכם: סרגל, ולא סתם סרגל אלא מקצועי עד מאוד, כזה שיכול לשמש גם חרטי מתכת אפילו, לפחות לפי הדוגמית בסרטון. באמצעות הסרגל אפשר למדוד אורכים ומרחקים באופן מדויק ביותר אחרי תהליך קצר של כיול, במילימטרים או באינצ'ים, במספרים עשרוניים שלמים או בחלקיקי שברים, ואפשר אפילו למדוד זוויות, לא אפליקציה עבור כל אחד, אבל אם כן, זו הזדמנות לחסוך כמה שקלים.

קרא עוד:  גם חנות האפליקציות של גוגל תזכה לעיצוב כהה

מאיפה מורידים? מכאן וכמה חוסכים? 5.30 שקלים.

3. News by Notifications PRO

אם יש דבר שכנראה כולנו קצת מכורים אליו הוא חדשות. לא, לאו דווקא חדשות חדשות, זה יכול להיות חדשות הבידור, זה יכול להיות חדשות טכנולוגיות, וזה גם יכול להיות כמובן חדשות חדשות – בטח שכולם רוצים לדעת האם טראמפ יעבור את הגבול באופן סופי ויחריב את העולם. אז האפליקציה הזו לא רק שהיא מביאה את החדשות לפי נושאים לבחירה, עם חיפוש ביותר מ-40,000 פרסומים מכ-80 מדינות ברחבי העולם, היא גם עושה את זה יפה ואלגנטי עם אפשרות ליצור רשימות קריאה למועד מאוחר יותר ועם עדכונים בזמן אמת.

מאיפה מורידים? מכאן וכמה חוסכים? 6.30 שקלים.

4. Password Saver

https://youtu.be/yGjbsAWT1h4

אומרים היום שהחוקים שנקבעו פעם לססמאות היו קצת מוטעים, אבל בכל מקרה אנחנו די בטוחים שיש לכל אחד מכם לא מעטי ססמאות שונות, ולכן אולי כדאי לכם להשתמש במנהל ססמאות שיעזור לכם לזכור, ובעצם יזכור את כולן בשבילכם. בעצם ססמה אחת כנראה בכל זאת תצטרכו לזכור, וזו של האפליקציה Password Saver עצמה. יש לו מעט אפליקציות לשמירת ססמאות, אבל זו מגיעה לפחות מחברה שיש לה ניסיון בכתיבת אפליקציות עזר לאנדרואיד.

מאיפה מורידים? מכאן וכמה חוסכים? 4.20 שקלים.