האם מודו חוזרת לעניינים? אתר TheMarker מדווח כי מודו עובדים על ה-Modu T, מכשיר מגע (?) מבוסס אנדרואיד שצפוי לראות אור מתישהו בזמן הקרוב. עוד מדווח כי מכשיר המודו T, שנחשף בחודש שעבר, יפעל על מערכת ה-Brew של Qualcomm ויושק באוקטובר הקרוב:  “מקורב לחברה אומר כי מכשיר המודו הבא, מודו T, צפוי להיות מושק עם אפלקציות מובנות. המכשיר צפוי להכיל אפליקציות חיבור ליוטיוב, פייסבוק וטוויטר, לצד אפליקציות אחרות.”

על פי הידיעות מבעבר, ה-Modu T מגיע לראשונה עם מסך מגע מלא, זאת לצד זיכרון פנימי בנפח של 2GB, ומערכת ה-Brew המספק אפשרויות סמרטפון למכשירים זולים, ותומכת בריבוי משימות, ודרישות חומרה נמוכות. את מערכת ה-Brew כבר ראינו בעבר על מכשיר ה-HTC Smart.

השאלה הנשאלת, היא האם מודו אכן מסוגלת לחדש ולהציג מכשיר מהפכני, שבניגוד לדור הקודם, יסחוף רבים, ולא יחשב כמכשיר זול ופשוט? יש כאן רכיב לא פחות חשוב וזה הזמן. אם מודו תתקל בקשיי פיתוח, בדומה לדור הקודם, ייתכן כי גם כאן היא יכולה לפספס את הרכבת.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.