מובווי (Mobvoi), המוכרת כיצרנית של שעונים חכמים זולים ואיכותיים יחסית, חשפה דגם נוסף בשם TicWatch Pro המביא עמו חידוש טכנולוגי מסקרן: שני מסכים המותקנים זה מעל זה.

החברה הראתה כיצד מעל מסך OLED צבעוני, כמקובל בתחום השעונים החכמים, היא התקינה מסך LCD בסיסי, מאותו סוג שנמצא בדרך כלל בשעונים דיגיטליים סטנדרטיים. המסך העליון מציג את השעה בכל זמן שאין מביטים בשעון ישירות, והופך לשקוף – כך שניתן לראות את מסך ה-OLED שתחתיו – כאשר מסובבים את היד בכדי להתבונן בשעון.

היתרון של TicWatch Pro הוא שמסך ה-LCD המונוכרומטי צורך כמות מזערית של אנרגיה בעת פעולתו. לפי מובווי זמן הפעולה של השעון בין טעינה לטעינה עומד על יומיים בשימוש סביר. אם זה לא מספיק, ניתן לכבות לגמרי את מסך ה-OLED וכך ליהנות מזמן סוללה של עד 30 ימים רצופים.

TicWatch Pro מבוסס על מערכת ההפעלה Wear OS בגרסתה העדכנית ביותר, מד דופק וחיבור NFC, וייתכן שיוצע למכירה גם דגם בעל חיבוריות LTE לרשתות סלולריות. המחיר יהיה מעט גבוה יותר משל דגמיה הקודמים של Mobvoi, אם כי עדיין נמוך יחסית למתחרים – החברה מקווים כי כאשר יגיע השעון לחנויות הקיץ, הוא יעלה פחות מ-250 דולרים.

עדכון: השעון הושק והוא מוצע בעבור 249 דולרים.

וידאו: תכירו את Ticwatch S, שעון אנדרואיד במחיר נוח

קרא עוד:  ירידת מחיר: צמיד Mi Band 4 של שאומי ב-26 דולרים