מובווי (Mobvoi) השיקה אפליקציה חדשה למעקב אחר שינה בשם TicSleep. האפליקציה כבר זמינה להורדה מ-Google Play, אך בינתיים היא מיועדת לשימוש רק ב-TicWatch Pro, השעון המתקדם ביותר שמציעה החברה תחת המותג הזה שלה – וזה כולל גם את גרסת ה-LTE שלו.

לפי החברה הרצת האפליקציה ברקע מאפשרת לה לזהות לבד מתי המשתמש מתחיל את השינה שלו, כך שנמנע הצורך בהפעלה ידנית. כך אפשר לבצע מעקב אמיתי יותר, לאורך זמן, בלי לחשוש לשכוח להפעיל את TicSleep.

האפליקציה כמובן עוקבת אחרי הדופק במהלך השינה והמטרה הסופית שלה היא לספק תבונות לגבי מחזורי השינה של המשתמש, ואת הדוחות ניתן יהיה לבדוק בשעון עצמו, כולל ממוצעים שיוצגו עבור שבעת הלילות האחרונים שנרשמו.

אבל הדבר היומרני ביותר שמציעה האפליקציה הוא שימוש בבינה מלאכותית ובלימוד מעמיק שיאפשר לה להעיר את המשתמשים בשעון ברגע המתאים ביותר במחזור השינה במטרה שיתעוררו בהרגשה רעננה.

אם אתם בעלי TicWatch Pro תוכלו להוריד את האפליקציה מכאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.