ניופאן, משווקת מוצרי החשמל והאלקטרוניקה המובילה בישראל תתחיל לשווק את ה- mobile speaker SoundLink wireless של BOSE, רמקול אלחוטי-דיגיטלי, המאפשר להאזין לקבציי מוזיקה הנמצאים במחשב הנייד, בטאבלט ובסמארטפון, דרך רמקול קומפקטי ועצמתי – מכל מקום, בכל זמן ובאופן אלחוטי. כמו כן ניתן לחבר את הרמקול למחשב אישי באמצעות חיבור חוטי שנמצא בגב המכשיר וכך ליהנות בחוץ, בבית או במשרד מרמקול מעוצב ואיכותי שחוסך מקום על שולחן העבודה.

 "כיום יש בידי רוב האנשים מכשירים מבוססי Bluetooth, בין אם זה אייפון, טאבלט או אייפד שיכולים לאחסן אלפי שירים" מציינת מורן דאי, מנהלת מחלקת השיווק והמרקום של ניופאן "באופן טבעי אנשים רוצים להאזין למוסיקה שלהם בכל מקום ובכל זמן ומצפים למכשירים שיוכלו לאפשר זאת. המערכת האלחוטית של Bose נועדה לתת את המענה בדיוק לכך ובכדי להעצים את חוויית ההאזנה המוסיקאלית ולהפוך אותה לכזו שגם יכולה לחבר בין אנשים".

המערכת האלחוטית יכולה לזהות ולהתחבר לכל מכשיר מבוסס Bluetooth והיא מאגדת בתוכה את החזית הטכנולוגית היום של מוצרי האודיו. התוצאה היא מערכת המפיקה צליל נקי, טבעי ועשיר בכל עצמת שמע. ה- SoundLink wireless mobile speaker מגיעה עם סוללת לית'יום נטענת לניידות מושלמת ולזמן האזנה של למעלה משמונה שעות. כמו כן המערכת נבנתה במיוחד על ידי מהנדסי Bose בכדי שתוכל לעמוד בטלטלות ובשימוש יומיומי אינטנסיבי.

 מחיר: 1,990 ₪