נתקעתם בלי סוללה או כבל לטלפון החכם שלכם? גאדג'ט חדש וקטן במיוחד מציע לכם לוודא שזה מעולם לא יקרה יותר. ה-K'isauve ('מציל' בצרפתית) הוא פרויקט חדש שנמצא בשלב המימון, וכבר זכה לכינוי 'ערכת הצלה עבור אייפון או אנדרואיד', כיוון שהוא מציע פונקציות רבות בחבילה קטנה.

הקופסה הקטנה והלבנה עשויה מפלסטיק שמרגיש כמו גומי, ומידותיה מרשימות במיוחד 43x43x11 מ"מ בלבד. בתוך הקופסה מקופל בקומפקטיות כבל USB, שמאפשר לחבר את הטלפון לכל מחשב או שקע USB. הערכה מגיעה בשתי גרסאות – עם חיבור מיקרו USB למכשירי אנדרואיד (Android) או חיבור Lightning למכשירי iOS.

מעבר לכך, K'isauve יכול לשמש גם ככונן USB בנפחים של 16, 32 או 128 ג'יגה-בייט, ואליו ניתן לגשת באמצעות אפליקציה מיוחדת בזמן שהוא מחובר למחשב.

ואם זה לא מספיק, מדובר גם בסוללה ניידת שאמורה להספיק לפחות לחצי שעה של שימוש בטלפון. כל שצריך לעשות הוא לטעון את הקופסה, תהליך שאורכו מסתכם ב-8 דקות בלבד, לחבר אותה לטלפון החכם באמצעות הכבל, לשנות את מתג ההפעלה למצב סוללה ואפשר אפילו להצמיד אותה לטלפון באמצעות פלסטיקים דביקים.

ואם אתם מודאגים מזה שהקופסה הקטנה תלך לכם לאיבוד, יש לה גם ברזל קטן שמאפשר להצמיד אליה מפתחות, או לחבר אותה למחזיק מפתחות קיים, כדי שתוכלו לוודא שלעולם לא תצאו מהבית בלעדיה.

בדף המימון של המוצר ניתן כעת לרכוש את גרסת ה-16 ג'יגה-בייט במחיר מוזל של 39 דולר לאנדרואיד ו-49 דולר לגרסת ה-iOS), ובמחירי מבצע נוספים עבור גרסאות האחסון הגדולות יותר.

קרא עוד:  סוני השיקה את אוזניות נטולות חוטים האיכותיות ביותר בשוק