לא בטוח שלגוגל (Google) נוח לראות את כל האפליקציות של מיקרוסופט (Microsoft) בחנות ה-Play Store, אז הנה עוד אחת שתכעיס אותה במיוחד. צוות הפיתוח Microsoft Garage של החברה מרדמונד, השיק בשקט בשקט מסך נעילה נוסף לחנות האנדרואיד, זאת לאחר השקת Next, מסך הנעילה הקיים בחנות מזה מספר חודשים ונחשב למוצלח במיוחד.

Picturesque Lock Screen זהו שמו של מסך הנעילה החדש. הוא מכיל מספר מסכים שונים שניתן לגלול בניהם ולכל אחד ווידג’טים משלו, כמעין תחליף זריז למסך הבית עם רקעים מרהיבים המתחלפים אוטומטית או בשקשוק המכשיר. ישנה תצוגה מהירה של התראות האחרונות לצד השעון ומצב הסוללה, חדשות אחרונות מהעולם, תקציר של לוח השנה האישי שלנו, תחזית מזג האוויר וגישה מהירה למצלמה ולהגדרות הטלפון כמו כיבוי קישוריות וקביעת בהירות המסך.

בינג בדלת האחורית
אבל נראה כי מיקרוסופט מצאה את הדרך להחדיר את מנוע החיפוש שלה, בינג (Bing), ולעקוף את זה של גוגל ובקצה המסך ניתן למצוא שורת חיפוש מהירה, המחברת אותנו לחיפוש בינג ישירות, כך שניתן לבצע חיפוש ברשת ובאופן זה גם לדלג על חיפוש גוגל.

Picturesque זמין להורדה דרך Play Store (כרגע לא לישראל), או בהורדה של קובץ ה-APK.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.