מיקרוסופט (Microsoft) החלה בתהליך עדכון של היישום והאפליקציה 'הטלפון שלך' (My Phone) המאפשרת לסנכרן טלפונים לסביבה השולחנית של מערכת ההפעלה Windows 10, ובמקרה של אנדרואיד אף לסקור את התמונות וכן לשלוח/לקבל מסרונים.

לפי מיקרוסופט ההרצה הראשונית של היישום במחשב, כולל התקנת האפליקציה בטלפוני אנדרואיד, מהירים וקלים יותר כעת באופן משמעותי, כך שהתהליך אינו מכביד.

השיפורים שמוצעים כעת יהיו הדגשה של הודעות שטרם נקראו בעת כניסה לתפריט ביישום החלונאי, סימון מספר ההודעות שלא נקראו עבור אנשי הקשר השונים, וכן אפשרות ללחוץ על קישור ולפתוח אותו באופן מיידי בדפדפן ברירת המחדל מבלי שצריך להעתיק אותו באופן ידני.

העדכונים החדשים זמינים כעת באופן חלקי עבור בוחני הבטה בתוכנית Windows Insider, והם אמורים להתעדכן מאוחר יותר החודש עבור כל המשתמשים. בנוסף, במיקרוסופט מספרים שהכוונה היא להמשיך ולשפר את האפליקציה בעוד תכונות, ואולי גם עבור iPhone, ובטווח הקצר יחסית.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.