לאחר שמיקרוסופט הודיעה כי גם לקונסולה שלה יכולת הקלטת ווידאו וכי הקונסולה תקליט תמיד את חמש הדקות האחרונות של המשחק, הציגו בכנס 'גיימסקון' (Gamescon) את ה-Upload Studio הכלי לעריכת קטעי הווידאו טרם העלאה שלהם לרשת.

השירות נראה פשוט אך מרשים – בהדגמה בחרו נציגי מיקרוסופט סרטון משחקיות שהוקלט מבעוד מועד מתוך המשחק Killer Instinct. את היישום ניתן להפעיל על-ידי בחירה באפשרות העריכה מתוך רשימת הסרטונים.

נראה כי במיקרוסופט שקדו על היישום, שיגיע מובנה בכל קונסולת 'אקסבוקס וואן' (Xbox One), ומעבר לאפשרות "לחתוך" את הווידאו, הוסיפו מספר אפשרויות להפוך את הסרטונים שיעלו לרשת לקצת יותר מרשימים מסרטוני משחקיות – לפי ההדגמה, מעבר לאפשרות לקבוע את נקודת ההתחלה והסיום של הסרטון יהיה ניתן להקליט ווידאו מתוך מצלמת הקינקט וכך להוסיף לו פרשנות אישית. כמו-כן יהיה ניתן לבחור ערכת נושא לסרטון על-מנת להעניק לו סגנון וויזואלית על-פי בחירת המשתמש.

בנוסף מציינים במיקרוסופט כי כל משתמש יקבל ערוץ אישי ובדומה לערוץ ב'יו-טיוב' (YouTube) הוא יכלול את הסרטונים שהעלה המשתמש לצד סרטונים שהוא סימן כ'אהבתי' וסרטונים פופלאריים של משתמשים בעלי כמות צפיות גבוהה יוכלו אף "לככב" בערוץ המשחק הרשמי.

Upload Studio בפעולה

(שימו לב: עוצמת השמע בסרטון חלשה מעט).

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.