ההשקה של WP8, בקרוב מאוד בישראל

מיקרוסופט מנסה לשכנע משתמשי אנדרואיד לתת צ'אנס למערכת ל-Windows 10 Mobile בדרך מוזרה במיוחד. החברה שחררה ל-Google Play אפליקציה חדשה בשם AppComparison, שתבדוק מהן האפליקציות המותקנות במכשיר האנדרואיד שלכם ותודיע לכם כמה מהן זמינות גם ל-Windows.

compareappהאפליקציה באה לתת מענה לטענה העיקרית בנוגע לגירסה הניידת של Windows, לפיה אין למערכת מספיק אפליקציות בהשוואה לאנדרואיד או ל-iOS. באמצעות האפליקציה מיקרוסופט תנסה לשכנע משתמשים שזה לאו דווקא המצב, גם על ידי המלצה על אפליקציות "תואמות" (כמו למשל אפליקצית המיפוי HERE Maps במקום Google Maps). במיקרוסופט צריכים להיות מאוד בטוחים בעצמם כדי לשחרר אפליקציה כזו, שכן היא יכולה גם לחזור אליה כבומרנג במקרים בהם משתמשים יגלו שאין חלופות לאפליקציות החביבות עליהם.

 

למה כל כך דחוף למיקרוסופט לדחוף משתמשי אנדרואיד אל המערכת שלהם? התשובה ככל הנראה נעוצה ב-Lumia 950 ו-Lumia 950 XL, שני מכשירים חדשים המריצים את Windows 10 וזקוקים לכל התמיכה שהם יכולים לקבל בכל הקשור לשיווק. במיקרוסופט מספרים לנו כבר הרבה זמן על הרצון שלהם לאחד את כל מערכות ההפעלה שלה תחת Windows 10, בין אם מדובר במערכות הפעלה שולחניות, סלולריות או אפילו מערכות הפעלה לקונסולות משחקים. כעת זה הרגע בו בחברה באמת מתחילים לעשות את זה – אך כדי שזה יעבוד צריך קודם כל להביא משתמשים.

מה אתם אומרים? האם האפליקציה החדשה תוכל לגרום לכם לנטוש את מערכת ההפעלה הסלולרית הנוכחית שלכם ולתת צ'אנס למיקרוסופט? ספרו לנו בתגובות.