באיחור אופנתי, מיקרוסופט (Microsoft) השיקה את האפליקציה הראשונה שלה ל-Outlook, שירות הדואר שלימים היה מוכר בשם Hotmail, עבור מכשירי האנדרואיד ו-iOS.

האפליקציה החדשה מציעה למשתמשי Outlook ממשק מגע ידידותי וקל לשימוש הכולל גישה לשירותי הדואר זאת לצד תמיכה ב-Office 365 ו-Exchange ואף למעוניינים בכך, היא מאפשר להחליף את קליינט הדוא”ל של ג’ימייל, יאהו ושאר שירותי הרשת השונים.

אפליקציית Outlook מנסה להביא את ממשק הרשת של שירותי הדואר לעבר הטלפונים החכמים וגם הטאבלטים, עם גישה מהירה לחשבונות השונים שלנו, אפשרות למחיקה בהחלקה על ההודעה (כמו ג’ימייל), סימון הודעות, ביצוע פעולות בתפריט מהיר, גישה ללוח שנה ועוד. הממשק חלק ופשוט המזכיר את זה של שירות הדואר החדש, Google Inbox ובדומה אליו ישנה גם לשונית המציגה את המיילים החשובים (Focused), ראשי תיבות של שם השולח (או תמונה), סינון מהיר ועוד.

את האפליקציה ניתן להוריד כבר עכשיו עבור Android ו-iOS.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.