לאחר שמיקרוסופט חשפה את תכניותיה למערכת ה-Windows 8 שתגיע בהמשך השנה, אנחנו לא מופתעים לשמוע כי חבילת האופיס הבאה, צפויה לצאת בקרוב, מאוד בקרוב. על פי הדיווח של USA Today, מיקרוסופט תכריז על גרסת בטא ל-Office 15 כבר ביום שני הקרוב. עוד מוסיף הדיווח כי הגרסה הסופית תושק בתחילת שנה הבאה ותכלול את כל היישומים המוכרים כמו Word, Excel, PowerPoint ו-Outlook, ועוד מספר חידושים שחלקם ייחשפו כבר בשבוע הבא, זאת כבר שקיבלנו הצצה ראשונה לממשק המשתמש אשר קיבל רענון לקראת הגרסה החדשה. ייתכן כי התוכנות יוגבלו להפעלה רק על מערכות ההפעלה האחרונות כמו Windows 7 ו-Windows 8 וגם יותאמו לגרסת המגע עם ממשק המטרו עבור טאבלטים.

אם חיפשנו עוד הוכחות נוספות, קיבלנו אותם ממיקרוסופט בעצמה, כאשר היא פתחה בסוף השבוע בלוג Office Next אשר יעסוק בחידושים, שיפורים ומידע סביב האופיס, ממש בדומה לבלוג ה-Windows 8 שפתחה לפני כשנה.

חבילת האופיס נחשבת אצל מיקרוסופט למוצר הכי רווחי של החברה, וכיום היא עדיין ממשיכה לשלוט בשוק היישומים המשרדיים כשמנגד מוצעים גרסת ה-iWrok של אפל למחשבי ה-Mac וה-Open Office החינמית.

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.