מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה כי Defender, הפתרון שלה לאבטחת מידע המיועד לשימוש עסקי, יגיע בקרוב גם למחשבים של אפל (Apple) המבוססים על מערכת ההפעלה macOS. גרסת ניסוי מוקדמת זמינה כבר עתה עבור מי שרוצה להתנסות בה. כלל המשתמשים יוכלו כנראה להתקין את התוכנה במהלך החודשים הקרובים.

כמו בגרסה המיועדת למחשבי Windows, גם בזו המיועדת למחשבי המקינטוש מאפשרת מיקרוסופט סריקה של מערכת ההפעלה וקבצי המחשב בזמן אמת, אבטחה המבוססת על בינה מלאכותית והתראות על זיהוי איומים. ברשת פנימית המנוהלת מרחוק יועברו עדכונים אלו ישירות לעמדתו של מנהל הרשת – שיכול כעת לפקח על כל היחידות ללא תלות בפלטפורמה מסוימת.

לכבוד השינוי, הכריזה מיקרוסופט גם על שינוי שמו המלא של השירות, מ-Windows Defender ל-Microsoft Defender. הוא עדיין מהווה חלק מחבילת Office 365 Security, ומחירה לא צפויה להשתנות בעקבות הרחבת התמיכה למחשבים נוספים. בעוד שכמות איומי הסייבר כנגד מחשבי מקינטוש פחותה משמעותית מזו ממנה סובלים משתמשי Windows, עדיין קיימים וירוסים למערכת ההפעלה של אפל, למרות שהחברה עדיין נמנעת מהמלצה גורפת על התקנת אנטי-וירוס בעבור כלל משתמשיה.