מה תעשו כדי לקבל מכשיר Windows Phone בחינם? מיקרוסופט חשבה כי הדרך הטובה ביותר לשכנע את המשתמשים לעבור מאנדרואיד ל-Windows Phone הוא לספק מכשיר בחינם למספרים ומשמיצים את המערכת של גוגל.

בשבוע שעבר היא ביקשה מהמשתמשים לספר על באגים ותקלות המתרחשות במכשיר האנדרואיד שלהם דרך חשבון חשבון טוויטר ספק רשמי ולהשתמש בתגית #droidrage (זעם על דרואיד) בציוץ. חמשת הסיפורים הטובים (או הגרועים) שצוייצו יוכלו לזכות את כותביהם במכשיר Windows Phone. כעת מספרים במיקרוסופט כי התקבלו יותר מ-3,200 תגובות וציוצים לתחרות ובניהם: “נפגעתי פעמיים על ידי תוכנה זדונית widowsphone# נראה יפה מידי כדי שהאקרים יעזו להניח עליה עצבע droidrage#.” תגובה נוספת: “הורדתי “תוכנה” אשר יכולה לחסוך לי סוללה אך התברר כי היא גרמה למכשיר שלי לשלוח הודעות SMS לכמה מספרים בסין droidrage#.”

מיקרוסופט לא חשפה כמה מהתגובות היו לגיטימיות וייתכן כי כמות נכבדת היא ספאם או רוגלות כאלה ואחרות אך העובדה כי 3,200 תגובות התקבלו כתגובה לתחרות הוא ניצחות גדול מבחינת מיקרוסופט, אפילו שרוב רובם של האנשים קרוב לוודאי לא נגע במכשיר Windows Phone לפי כן. מיקרוסופט כבר עשתה תעלול שכזה בעבר כאשר בחודש אוקטובר האחרון החברה חילקה 25 מכשירים למתוסכלי BlackBerry. אז מי הבאה בתור? נהמר על משתמשי אפל, אך אותם כנראה לא יהיה פשוט לשכנע…

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.