בזבוז הזמן הגדול ביותר לדורותיו מגיע גם למובייל. מיקרוסופט (Microsoft) השיקה את משחק הקלפים הממוחשב והפופולרי Solitaire (סוליטייר), הידוע והמוכר בעיקר בגלל שילובו ב-Windows , גם בגרסה שמתאימה למערכת ההפעלה אנדרואיד ו-iOS. מדובר למעשה באפליקציה חדשה שבשם Microsoft Solitaire Collection, והיא זמינה להורדה בחינם.

משתמשים ותיקים, לעומת זאת, יזהו שלא מדובר בדיוק בגרסת המשחק המוכרת להם מפעם. זו הגרסה החדשה יותר של המשחק שמותקנת ב-Windows 8 והלאה. מצד אחד היא מכילה פרסומות, אבל מצד שני היא מכילה את המשחק בחמש גרסאות שונות: Spider, Freecell, Klondike, Pyramid ו-Tripeaks. כמו כן קיים באפליקציה אתגר יומי שמסוגל לשחרר הישגים חדשים, וכן אפשרות להשוות את התוצאות עם שחקנים אחרים. יש גם יכולת לשלב את המשחק עם חשבון Xbox Live של המשתמש. שילוב זה מפעיל באפליקציה תכונות נוספות, ביניהן תגים ותחרויות שונות.

בנוסף, שילבה מיקרוסופט באפליקציה תכונה בשם Handoff שמאפשרת להתחיל לשחק במחשב המשרדי תחת Windows, ולהמשיך את אותו המשחק גם בטלפון או בטאבלט. לאור ההשקה מציעה החברה את גרסת הפרימיום של המשחק, בה אין פרסומות וצבירת הנקודות מהירה יותר, בחינם למשך חודש (במקום ב-1.99 דולר). ההצעה תקפה עד ה-31 בדצמבר.