פייסבוק (Facebook) סוף-סוף משפרת את התמונות הנשלחות בפלטפורמת המסנג'ר שלה (Facebook Messenger) ומגדילה את האבטחה המרבית ל-4K.

טרם השינוי תמונות שנשלחו דרך המסנג'ר נדחסו ושונמכו לאבחנה של 2K או ליתר דיוק 2048×1080 פיקסלים, קצת יותר מ-2 מגה פיקסל, ודי בקלות היה ניתן להבחין בירידה באיכות ואובדן פרטים עדינים בהשוואה לתמונות המקוריות. בהודעה שפרסמה החברה צויין כי כעת מגבלת האבחנה תעמוד על 4K או 4096×4096 פיקסלים לתמונה שהם מעל ל-8 מגה פיקסל. דבר שיגרום ל-17 מליון התמונות שנשלחות מדי חודש בפלטפורמת ההודעות של פייסבוק להיראות טוב יותר לצד שמירה על רמת פירוט גבוהה.

השינוי במגבלת האבחנה נמצא בפריסה מדורגת וזמין כבר עתה עבר מדינות נבחרות כמו: ארצות הברית, קנדה, צרפת, אוסטרליה ועוד וצפוי להגיע למדינות נוספות בשבועות הקרובים. על מנת להיות ליהנות מהיכולת החדשה יש לוודא כי גרסת האפליקציה שמותקנת על מכשיר הטלפון מעודכנת לגרסה העדכנית ביותר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.