מייזו (Meizu) תשיק ב-25 באוקטובר טלפון חדש במשפחת מכשירי ה-Note שלה. החברה שלחה כבר הזמנות לעיתונאים בהן, מעבר להזמנה, יש גם וסט צלמים שנושא את תאריך ההשקה ואת שמו של הטלפון החדש Note 8. למעשה כל ההתייחסות של מייזו להשקה הזו מתרכזת ביכולת הצילום של הטלפון האמור להגיע בקרוב, וזה בא לידי ביטוי גם במודעה שנראית כמו שער של 'נשיונל גיאוגרפיק' עם המסגרת הצהובה הידועה ועם אביזרי הצילום הרבים שפזורים מעל הטלפון בתמונה.

אבל עד כמה מייזו יכולה להפתיע את השוק? יהיה מעניין, כי לפי הידוע המצלמות הראשיות מאחור, המסודרות מתחת למבזק באופן אנכי באמצע הגב ומעל לחיישן טביעות האצבע, יגיעו עם חיישנים של 12 ו-5 מגה-פיקסל. המצלמה הקדמית תהיה עם חיישן 8 מגה-פיקסל.

המכשיר, שכבר עבר ב-TENNA, אמור להיות עם מסך 6 אינץ' ברזולוציית +FHD ביחס היבט של 18:9 ובלי מגרעת. המערכת על שבב תהיה Snapdragon 636 והזיכרון 4/64 גיגה-בייט עם אפשרות לכרטיס זיכרון microSD בנפח של עד 128 גיגה-בייט. הסוללה תהיה בנפח של 3,500 מילי-אמפר/שעה והוא אמורה להיות זמיםן בצבעי אדום, כחול, שחור וסגול.

המחיר טרם ידוע, אבל נותר עוד שבוע לגלות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.