אמנם זה עתה הושק ה-MX4 שהוכרז בחודש ספטמבר האחרון, אבל Meizu לא מבזבזת זמן וכבר מכריזה על דגם נוסף, Meizu MX4 Pro.

שלא בהפתעה גדולה, הוא נראה דומה מאוד ל-MX4 המקורי רק עם מסך מעט גדול יותר של 5.5 אינץ’ ושינוי קל בכפתור הבית אשר זוכה לחיישן טביעות אצבע. הוא מעט יותר עבר (9 מ”מ) וכבד יותר (158 גרם), אבל זה לא רק על חשבון גודלו, שאגב כמעט שלא השתנה בזכות מסגרת דקה יותר, אלא גם בשל המפרט המשודרג שהוא קיבל.

דגם הפלוס מחליף את שבב ה-MediaTek MT6595 מתומן הליבות ב-Exynos 5430 תוצרת סמסונג, אותו אחד הקיים ב-Galaxy Alpha מרובע הליבות (4+4) יחד עם זיכרון 3 ג’יגה-בייט RAM ואחסון של 16, 32 או 64 ג’יגה-ביט לבחירה. אבל זה לא הכל, כי גם המסך שודרג גם כן לרזולוציה של 2K, או 1536 על 2560 פיקסלים המספק 546ppi יחד עם זכוכית Gorilla Glass 3.

המצלמה בגבו היא לא פחות מ-20.7 מגה פיקסל עם חיישן של סוני Exmor RS האיכותי המסוגל לצלם וידאו ב-4K שלצידו פלאש LED כפול בשני גוונים ומצלמה קדמית 5 מגה פיקסל. מלבד זאת הוא מגיע עם שלל יכלות תקשורת כולל Wifi Dual-band, LTE וסוללה 3,350mAh.

ה-Meizu MX4 Pro ימשיך את הקו של מוצרי הפרימיום של החברה, כפי שעשתה עם הדגם הקודם וגם הוא יימכר בתג מחיר סביר בהחלט של כ-400 דולרים, בקרוב בסין ובהמשך בשאר העולם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.