רשת באג הודיעה על השקתו של מכשיר לשוק הכניסה החדש של מייזו (Meizu), ה-M6S. גולת הכותרת של המכשיר, שמציע גוף מתכתי אחוד, היא השימוש במעבד Exynos 7872 של סמסונג (Samsung) והשילוב, לראשונה, של מסך צר שוליים ביחס היבט של 18:9.

Meizu M6S מציע מסך שגודלו 5.7 אינץ', אולם ברזולוציה נמוכה יחסית של 720p בלבד. חיישן טביעות האצבע של המכשיר ממוקם בצד בדופן הימני ולפי החברה הוא מתאים למשתמשים בידי ימין וביד שמאל כאחד מכיוון שהמכשיר צר מספיק כדי להגיע אל החיישן עם האצבע גם מהצד שני שלו. מייזו לא ויתרה בטלפון הנוכחי על כפתור הבית, וכמו במכשירים האחרים שלה הוא יתמוך במחוות, ולטענתה יותר מאשר בעבר, ולכן גם שינתה את שמו במקצת והיא מכנה אותו כעת Super mBack.

המצלמה מאחור מצוידת בחיישן CMOS של סמסונג בגודל 16 מגה-פיקסל ועם מפתח f/2.0 כשהקדמית היא מצלמת 8 מגה-פיקסל עם מפתח זהה. הסוללה היא בגודל של 3,000 מילי-אמפר/שעה והוא תומכת בטכנולוגיית הטעינה המהירה הקניינית של מייזו, mCharge. מבחינת קישוריות התמיכה היא ב-WiFi בתקן של עד 802.11n, וגם בבלוטות' התמיכה היא בדור אחד אחורה ברמה של 4.2. עוביו של המכשיר 8 מ"מ ומשקלו כ-160 גרם.

בארץ משווק דגם ה-3/32 גיגה-בייט במחיר של 799 שקלים וזמין בצבעים של זהב שמפניה ושחור.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.