מייזו (Meizu) הכריזה באופן רשמי על טלפון שוק הכניסה החדש שלה, M6. עם זאת, מדובר למעשה במכשיר השנה שעברה, ה-M5, שעבר שינויים קטנטנים בלבד. למעשה ההבדל המשמעותי היחיד לעומת מכשיר השנה שעברה הוא הגדלת מצלמת הסלפי ל-8 מגה-פיקסל מ-5 מגה-פיקסל והזזת המצלמה ימינה בחלק העליון של המסך. המצלמה האחורית נותרה בגודל 13 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.2 סטנדרטי למדי.

ההבדל האחר שניתן לראות הוא עיצוב הרבה יותר מוצלח של המכשיר. הוא אמנם עדיין עשוי מפלסטיק, אבל לפי החברה הוא עבר עיבוד בטכנולוגיה בשם Non-Conductive Vacuum Metallization – ותסלחו לנו שאנחנו לא מנסים לתרגם את זה – שהעניקה לו את המראה המתכתי המבריק והיוקרתי משהו.

אבל מעבר לכך, אין שום שינוי. זה אותו מסך 5.2 אינץ' ברזולוציית HD. זו גם אותה מערכת על שבב MT6750 עם שמונה ליבות Cortex-A53, ארבע מהן במהירות מרבית של 1.5 ג'יגה-הרץ, והארבע האחרות במהירות מרבית של 1.0 ג'יגה-הרץ. כמו בשנה שעברה גם הפעם המכשיר יוצע בשילובי זיכרון של 2/16 ג'יגה-בייט ו-3/32 ג'יגה-בייט. גם הסוללה נותרה באותו נפח עבודה של 3,070 מילי-אמפר/שעה.

אבל התעקשנו ומצאנו עוד כמה הבדלים קלים: מחבר ההטענה שונה ל-USB-C, מערכת ההפעלה שודרגה לאנדרואיד 7.1.1 והממשק הקנייני שודרג לגרסה המעודכנת Flyme 6.0 – כולם מהסוג של שדרוגי ברירת מחדל כמעט. עוביו של ה-M6 הוא 8.3 מ"מ במקום 8.2 מ"מ והוא שוקל 143 גרם, 5 גרמים שלמים יותר מה-M5.

קרא עוד:  ברשימה: LG השיקה בארץ את W30 ו-K50s לשוק התקציבי

המחירים? כ-105 דולרים וכ-135 דולרים בהתאם לכמות הזיכרון.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.