מייזו 16

כפי שמנכ"ל מייזו (Meizu) ג'ק וונג הודיע בחודש שעבר, החברה מתכוונת להכריז בשבוע הבא, ב-19 בספטמבר, על האחר השלישי במשפחת מכשיר ה-Meizu 16. לפי דיווחים קודמים, כולל תמונה יחידה שהודלפה לכאורה, Meizu 16x יהיה המכשיר הראשון של החברה בו תשולב מגרעת תקנית ורחבה בקצה העליון של המסך.

התאריך מבוסס על טיזר ששיחררה החברה בו מוצגים 16 איקסים קטנים מעל X גדול, ועל תמונה שמציגה את 16x באורות ניאון עם התאריך 19.9 שהועלתה לערוץ של החברה ב-WeChat.

Meizu 16x מיועד לשוק הביניים, והוא יגיע עם המערכת על שבב Snapdragon 710 לעומת ה-Snapdragon 845 שבדגם המוביל. המסך יהיה זהה: פאנל AMOLED בגודל 6 אינץ' וברזולוציית +FHD. המכשיר יגיע עם 6/64 גיגה-בייט זיכרון.

בשאר ההיבטים הוא יהיה זהה ל-Meizu 16: סוללת 3,010 מילי-אמפר/שעה ותמיכה בטעינה מהירה בתקן הקנייני mCharge 4.0, מצלמה קדמית עם חיישן בגודל 20 מגה-פיקסל, ומאחור מצלמות 12 מגה-פיקסל עם זום אופטי 3x ומצלמת 20 מגה-פיקסל.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.