וואן-פלוס (OnePlus) ויצרנית הרכב הבריטית מקלארן (McLaren), בהתאם לדיווחים קודמים,  הכריזו באופן רשמי על שיתוף פעולה ארוך טווח שתוצרו הראשון הוא מהדורת מקלארן של OnePlus 6T – גרסה המתקשרת לקבוצת מרוצי הגרנד-פרי F1 המפורסמת של החברה.

בהשוואה לדגם הרגיל גרסה מיוחדת זו מציעה גימור בגווני כתום, הצבע המזוהה עם קבוצת ה-F1. בנוסף, המכשיר מגיע עם זיכרון עבודה בנפח 10 גיגה-בייט ונפח אחסון מובנה של 256 גיגה-בייט. לטענת וואן-פלוס OnePlus 6T הוא המכשיר הגלובלי שמציע נפח רב כל כך של זיכרון עבודה, שכן מכשירים קודמים בעלי מפרט דומה נותרו עד כה בלעדיים לשוק הסיני.

חידוש נוסף הגרסת המקלארן של הטלפון הוא טעינה מהירה במיוחד, אותה מכנה היצרנית Warp Charge 30. השימוש בטכנולוגיה הזו מאפשר להטעין מחצית מנפח הסוללה, שנפחה הכוללה הוא 3,700 מילי-אמפר/שעה, בתוך 20 דקות. בזמן הטעינה אמור המכשיר לשמור על טמפרטורה נמוכה יחסית, וכן לאפשר טעינה יעילה יותר גם תוך כדי שימוש במכשיר.

מחירו של OnePlus 6T McLaren Edition יעמוד על 699 דולרים, אחד הדגמים היקרים בתולדותיה של OnePlus, אם לא היקר שביניהם. שתי החברות אף רומזות כי ייתכן שבעתיד תייצר וואון פלוס דגם נוסף שיימסר לרוכשי מכוניות היוקרה של חברת המכוניות.

המכשיר צפוי להגיע לישראל בהמשך החודש במחיר של 3,600 שקלים במלאי מוגבל של 100 יחידות.