משחק התפקידים Mass Effect 3 שהושק לאחרונה בחנויות נמצא במרכזה של פרשה מעט מוזרה, ואם כבר הספקתם לשים את ידיכם על המשחק Mass Effect 3 ואף לסיימו, אתם יכולים לנחש כי סוף המשחק הוא דווקא הבעיה. לא נהרוס את החוויה עבור אלו שלא הספיקו לשחק, אבל רק נגיד שרוב השחקנים אשר הגיעו לסיום המשחק מגדירים אותו כ"אכזבה" או "קטסטרופה" כאשר חלקם עברו עם זה על סדר היום, אך חלק אחר לקח יוזמה, והחליט לפעול בנושא.

שחקנים מאוכזבים העלו עצומות וקמפיינים בדפי ה-Facebook וה-Twitter של החברה, הקוראים לשנות את סוף המשחק באמצעות חבילת הרחבה כזו או אחרת. בפורום הרשמי של המשחק כבר נפתח סקר והחל הדיון קדחתני בנושא והסקר עורר התעניינות רבה בקרב השחקנים, כאשר צפו בו יותר מ100,000 משתמשים, והצביעו יותר מ-15,000. התוצאות מציגות באופן חד וחלק את רגשות השחקנים: 3% בלבד מכלל המשיבים לסקר, ענו שסיום המשחק טוב כמו שהוא עכשיו, ושלא היו משנים אותו, 97% מהעונים דרשו מהחברה לשנות את הסוף.

סוף טוב, הכל טוב?
נראה כי החברה לא תוכל להתנגד לכל כך הרבה לקוחות, ובסופו של דבר תצטרך להוציא חבילת הרחבה שתתקן את ה"עוול" שנגרם. מעבר לכך, אם אכן החברה תענה לבקשת הלקוחות, זה יוכיח לכולם את כוחה של הרשת. כל מה שניתן לעשות זה רק לחכות ולראות, וכשיקרה משהו אנחנו נדאג לעדכן אתכם.

קרא עוד:  שאומי השיקה דור שני למחשב המשחקים Mi Gaming Laptop, החל מ-1080 דולרים

Mass Effect 3 הוא משחק תפקידיםפעולה שפותח על ידי Bioware ומופץ על ידי חברת EA. המשחק יצא ב-6 למרץ כחלק מסדרת Mass Effect ומאז נמכר בקצב גבוהה וגורף ציונים טובים משלל המבקרים. אם אהבתם את הסוף, תוכלו לעבור למצב המולטיפלייר הממכר, או לחכות עוד כמה ימים בתקווה שהסוף ישתנה, ואז פשוט להתחיל אותו מהתחלה ועד הסוף,שוב. המשחק זמין עבור הPlayStation 3, הXbox 360 והPC.

עד אז, תוכלו לספר לנו בתגובות מה דעתכם, אך בבקשה מכם: המנעו מספויילרים ותוגובות שיכולות להרוס את החוויה של האחרים שטרם רכשו את המשחק.