משתמשי ה-iOS וודאי מכירים כבר את אפליקציית ה-Magic Piano, שדרכה ניתן לנגן על פסנתר ממש כמו המשחק Guitar Hero. כעת, האפליקציה עושה את דרכה גם לגוגל פליי, וגם למיליוני האנדרואידים יש הזדמנו להפוך למוצרט קטן.

המשחק דורש מיומנות לא פשוטה באצבעות, כאשר על השחקן להקיש על קלידים וירטואליים הרצים על המסך כדי להצליח ולנגן את המנגינה המושלמת. לא מהר מידי ולא לאט מידי ונדרש שימוש במספר אצבעות בו זמנית. ב-Magic Piano נמצא למעלה מ-200 מנגינות שונות המתעדכנות על בסיס שבועי כאשר מספר שירים ניתנים חינם והשאר עולים בתשלום של קרדיט. המנגינות מגוונות מאוד, החל משירים קלאסיים, מנגינות מסרטים מוכרים ושירים עכשוויים, כך ניתן לנגן את מנגינת הנושא של סופר מריו, מארש טורקי, וסתם שטויות שמריצים ברשת.

ב-Smule, מפתחת המשחק אומרים כי שחקנים שברשותם קרדיטים מגרסת האייפון, אינם יכול להעביר ולהשתמש בהם בגרסת האנדרואיד בשל השוני בין שתי האפליקציות. מי שמעוניין להתחיל להתנסות, מוזמן לגשת לגוגל פליי ולהתחיל לנגן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.