לאחר שנים של עבודה תחת מעטה סודיות כבד, מוכנה חברת Magic Leap לחשוף מוצר ראשון. מדובר, כצפוי, במשקפי מציאות רבודה (Augmented Reality), המסוגלים להציג אובייקטים ווירטואליים בתוך העולם האמיתי בדומה לפרויקט Hololens של מיקרוסופט (Microsoft). הגרסה המסחרית הראשונה של המשקפיים, Magic Leap One, צפויה להגיע למדפים במהלך 2018.

גרסה זו, אותה מתאר מנכ״ל החברה רוני אבוביץ כ״מהדורת יוצרים״, כוללת את המשקפיים עצמן (ניתן יהיה להזמין אותן בשני גדלים שונים לצורך התאמה מושלמת לפנים), מחשב קומפקטי המתחבר אליהן בחוט, ובקר שליטה אלחוטי. למרות גודלו המינימלי, טוען אבוביץ כי המחשב מקביל בביצועיו למחשב גיימינג, וכי בתוך המשקפיים עצמן נמצאת יחידת עיבוד נוספת המיועדת לצורך זיהוי מהיר של אובייקטים בעולם האמיתי. כמו כן, כוללות המשקפיים שש מצלמות, ארבעה מיקרופונים, ורמקול מובנה.

Image result for Magic Leap

כתב מגזין ה-Rolling Stone, שהוא נכון לרגע זה העיתונאי היחיד שזכה להתרשם מהמערכת החדשה, טוען כי כבר עתה היא פועלת באופן חלק לחלוטין. בין השאר הוצגו בפניו הדגמות של דמויות ווירטואליות, הופעת מוזיקה חיה וספר קומיקס מרחף. המערכת של Magic Leap מציעה מגוון דרכים לשליטה באובייקטים הדיגיטליים, לרבות תנועת הראש, תנועת הידיים, דיבור ואפילו תנועת אישוני העיניים.

במקביל להשקה המסחרית של המשקפיים ב-2018, מבטיחה Magic Leap כי תשחרר גם ערכת פיתוח תוכנה (SDK) שתאפשר ליצור אפליקציות עבור הפלטפורמה. מחירה של המערכת טרם פורסם.